O nas

Zaangażowani w internetowe projekty już od 2006 roku, sprzedając rodzime produkty branży fashion nawet do najbardziej oddalonych zakątków na świecie. Działający poprzez wiele nietuzinkowych projektów. Jako organizatorzy akcji społecznościowej Stadiony dla Kobiet, mocno wspierający charytatywne działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jako badacze foto mediów społecznościowych (Pinterest i Instagram), odkrywając magię i siłę zdjęć.

Tym właśnie jest Comeris i tak właśnie rodzi się idea naszych foto produktów z nadrukiem. Zaangażowanie i zdjęcia – dwa najlepsze słowa oddające charakter tego co wspólnie z Tobą tworzymy.

Coś więcej o samych produktach:
Nasze produkty będą naprawdę blisko Ciebie, a zatem selektywny dobór tkanin i materiałów, na których dokonamy nadruku, to pierwszy i niezwykle istotny etap tej podróży. Następnie w naszym edytorze on-line będziesz mógł skomponować dowolny projekt, w łatwy sposób dodając zdjęcia, wzory, logo lub dedykację, które chcesz umieścić na wybranym produkcie. My upewniwszy się, że wszystko w Twoim projekcie jest jak należy, wydrukujemy go metodą sublimacji z zachowaniem wszystkich najwyższych standardów jakości i ochrony środowiska. Możesz być pewien, że nadruk jest bezpieczny dla Ciebie i co bardzo istotne, cechuje go niezwykła trwałość i wyrazistość. Kolejnym etapem będzie formowanie finalnego produktu, za pomocą szycia, modelowania lub oprawiania. Teraz tylko kontrola jakości … i gotowe, rzeczywiście szybko, to tylko jeden, dwa lub trzy dni robocze, w zależności od specyfiki owocu naszej pracy. Teraz ostatni etap – wysyłka – prosto do Ciebie. Z kurierem to zaledwie jeden dzień. Sam widzisz w tak krótkim czasie niezapomniany prezent, który wzruszy i zachwyci każdego.